Restauracja Otmuchów

opinia

Otmuchów

opinia

Otmuchów jest małym, malowniczym miasteczkiem, leżącym nad rzeką Nysa Kłodzka w województwie opolskim. Ogromnym atutem Otmuchowa i okolic jest położenie pomiędzy dwoma jeziorami: Nyskim i Otmuchowskim, co ucieszy amatorów letnich kąpieli i wodniaków.
W tym wyjątkowym zakątku Polski można odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku, gdyż Otmuchów oferuje swoim gościom bardzo wiele zielonych miejsc rekreacyjnych. Miejscowość tą docenią przede wszystkim rodziny z dziećmi oraz miłośnicy przyrody, spacerów i wycieczek. Otmuchów to także przepiękna architektura i naprawdę bogata historia. Turystów zachwyca głównie ogromny Zamek Otmuchów, ale sam
rynek również jest godny uwagi, ze względu na urokliwe kamieniczki czy renesansowy ratusz z wieżą. Śmiało można powiedzieć, że Otmuchów ma wszystko, czego potrzeba, aby przyjemnie spędzić czas również, jeżeli chodzi o pyszny posiłek tak istotny w trakcie letnich wędrówek. W Otmuchowie zjemy np. kojarzonego z tym miejscem sandacza oraz spróbujemy słodkości — nie tylko znanego ptasiego mleczka z Otmuchowa.

Nieopodal Otmuchowa znajduje się kolejna miejscowość niczym z widokówki. Paczków to miłe, senne miasteczko, w którym znajdziemy malowniczy rynek z zabytkowymi kamienicami i ratuszem oraz Zalew Paczkowski — zielony teren rekreacyjny z czystą wodą, stanowiący gratkę dla szukających ochłody w gorące, letnie dni.
Jeżeli więc zamierzamy wziąć udział w wydarzeniu Lato Kwiatów Otmuchów, to Paczków może być kolejnym przystankiem na wakacyjnej trasie krajoznawczej. Będąc tam, z pewnością przyda się sprawdzony lokal, w którym serwuje się pyszne jedzenie. Szczególnie zachwalana przez gości jest Restauracja Paczkowska, w której znajdziemy bogaty wybór dań.
Tradycyjna polska kuchnia lub potrawy bardziej wyszukane — wszystko to oferuje Restauracja Paczkowska. Jedzenie jest tam zawsze świeże, przyrządzane z najwyższą starannością, z użyciem naturalnych ziół i przypraw. Smaczny, ciepły posiłek w podróży to coś, co bardzo poprawi humor każdemu jej uczestnikowi. Restauracja Paczkowska dysponuje także ogródkiem, który jest idealny podczas ciepłych, letnich dni. Paczków to jedna z tych miejscowości w Polsce, która potrafi zauroczyć. Sprawia to, że chce się do niej wrócić.

Przewiń na górę