Restauracja Złoty Stok

opinia

Złoty Stok

opinia

W województwie dolnośląskim leży Złoty Stok — miasto będące najstarszym ośrodkiem górniczo-hutniczym w Polsce. Znajduje się tam wiele atrakcji turystycznych. Rynek urzeka wszechobecnym spokojem i wąskimi uliczkami z pięknymi kamienicami. Złoty Stok to także czarująca starówka i kilka kościołów, co razem stwarza niepowtarzalny klimat.
Miasto Złoty Stok słynie przede wszystkim z Kopalni Złota Złoty Stok, ale warto odwiedzić również Średniowieczny Park Techniki oraz Leśny Park Przygody Skalisko. Nie można oczywiście zapomnieć o tym, jak ważny jest ciepły posiłek po całym dniu zwiedzania. W Złotym Stoku znajduje się niejedna restauracja serwująca pyszne jedzenie.

Bardzo blisko miejscowości Złoty Stok znajduje się inna, niewielka o nazwie Paczków. Planując zwiedzanie atrakcji w Złotym Stoku, warto zawitać i tutaj. Paczków to ładny rynek z zabytkowymi kamienicami oraz liczne, zielone tereny rekreacyjne. W Paczkowie można m.in. odwiedzić Zalew Paczkowski, idealny do spacerów czy letnich kąpieli. A jeśli zgłodniejemy po intensywnym dniu zwiedzania, będziemy mogli zjeść smaczny posiłek.
Najlepsze jedzenie w okolicy serwuje Restauracja Paczkowska. Goście mogą skosztować tam zarówno tradycyjnych dla kuchni polskiej dań, jak i innych specjałów, inspirowanych kuchniami świata. Każdy posiłek przygotowywany jest starannie, ze świeżych produktów i z użyciem naturalnych przypraw. Restauracja Paczkowska to nie tylko dobre jedzenie, ale także niezwykle przyjemny klimat. Restauracja ta posiada ogródek, idealny w ciepłych porach roku. Paczków zaprasza turystów z daleka i bliska.

Przewiń na górę