Restauracja Nysa

opinia

Nysa

opinia

Nysa, jako jedno z większych miast w województwie opolskim, zachęca turystów licznymi atrakcjami. Zdecydowanie warto choć raz odwiedzić to piękne miasto. Nysa, leżąca w powiecie nyskim jest idealna zarówno jako cel podróży, jak i miejsce będące jedynie punktem na mapie wędrówki krajoznawczej po Polsce. Zarówno sama Nysa, jak i jej okolice to kilka bardzo ciekawych atrakcji turystycznych, które z pewnością nie zawiodą nawet najbardziej wymagających.

Planując poznać miasto Nysa, można też odwiedzić znajdującą się niedaleko miejscowość Paczków. Znajdziemy tam rynek z zabytkowym ratuszem i kamienicami w stylu renesansowym, barokowym, klasycystycznym i gotyckim. Paczków oferuje przyjezdnym unikalny klimat małego, polskiego miasteczka. Dobrze wiedzieć, gdzie zjeść smaczny, ciepły posiłek, będąc w Paczkowie.
Jednym z najbardziej znanych i polecanych lokali gastronomicznych w tej miejscowości jest Restauracja Paczkowska. Goście z pewnością docenią bogaty wybór dań. Przygotowywane są tam potrawy typowe dla tradycyjnej, polskiej kuchni oraz te bardziej egzotyczne. Wybierając się nad Jezioro Nyskie czy zlot VAG Nysa, warto przebyć te dodatkowych kilka km, aby przekonać się, jak smaczne jedzenie serwuje Restauracja Paczkowska.
Wszystkie potrawy przygotowywane są tam ze świeżych składników. Kucharze używają także naturalnych przypraw. Sprawia to, że jedzenie ma niepowtarzalny smak. Również sam lokal urządzony jest w przyjemny dla oka sposób, a fakt, że Restauracja Paczkowska posiada ogródek, jest ogromnym atutem. Paczków to nie tylko klimatyczny rynek, czy nastrojowa Restauracja Paczkowska i jej pyszne jedzenie, ale także Zalew Paczkowski — wyjątkowe miejsce rekreacji, szczególnie latem. Bliskość terenów zielonych zachęca coraz więcej osób do odwiedzenia Paczkowa.

Przewiń na górę