opinia

Urodziny

opinia

Urodziny — szczególna rocznica

Rocznica urodzin to wyjątkowy dzień w roku, który warto celebrować wspólnie z rodziną, czy przyjaciółmi. Chcąc uczcić swoje lub dziecka urodziny w sposób nietuzinkowy, warto zdecydować się na ich organizację w lokalu.
Taka impreza pozwoli wszystkim na swobodną i beztroską zabawę bez konieczności zajmowania się przygotowaniem poczęstunku czy sprzątaniem.
Restauracja Paczkowska to miejsce idealne na urodziny. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i niezapomniane wrażenia z każdych urodzin, bez względu na to, ile nasi goście kończą lat.

Wydzielona sala, ogródek dla gości i krzesełka dla dzieci

Restauracja Paczkowska zapewnia wszystkim swoim klientom organizację urodzin na najwyższym poziomie. Nasz lokal, mieszczący się w Paczkowie dysponuje specjalną, odrębną salą. Wydzielona sala dla grupy bawiących się wspólnie gości to niczym nieskrępowana zabawa urodzinowa w gronie najbliższych krewnych i znajomych. Dzięki temu na urodzinach panuje przyjemna, domowa atmosfera.
W naszej restauracji mają Państwo możliwość skorzystania z ogródka, co stanowi dodatkowy atut urodzin. Szczególnie w ciepłych porach roku goście chętnie prowadzą wspólne rozmowy przy stolikach w ogródku, spożywając przekąski i pijąc napoje. Nasz zielony ogród to także okazja do wykonania pięknych zdjęć pamiątkowych z urodzin.
Nie zapominamy również o najmłodszych <>jubilatach i gościach. Posiadamy specjalne krzesełka dla niemowląt i podstawki dla dzieci na tradycyjne, duże krzesła. Dzięki temu wszystkie maluchy bawią się na urodzinach równie dobrze, co dorośli.
W przypadku, gdy chcą Państwo zorganizować u nas urodziny swojej pociechy, warto pomyśleć o zapewnieniu animacji dla wszystkich szkrabów, co pozwoli dorosłym odetchnąć i spokojnie porozmawiać we własnym gronie. Każdy animator ma u nas specjalnie wydzielone miejsce do prowadzenia zabaw urodzinowych z dzieciakami.

Urodzinowe menu

Najważniejszym aspektem każdych urodzin jest poczęstunek. W naszej restauracji serwujemy pyszne dania, zarówno te tradycyjne, typowe dla kuchni polskiej, jak i bardziej wyszukane, o nieco egzotycznej nucie smakowej.
Pomagamy w precyzyjnym, odpowiadającym preferencjom jubilata doborze potraw na urodziny. Zaproszonym gościom proponujemy dwudaniowy obiad z wykwintnym deserem, napoje ciepłe i zimne, ciasta oraz imponujący zimny bufet z niecodziennym sałatkami, oraz bogatym zestawem serów, wędlin, warzyw i owoców. Istnieje opcja zaserwowania posiłków wegetariańskich oraz specjalnych dań dla dzieci. Na życzenie klienta przygotujemy także tort urodzinowy. Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich dań.
Nasi kucharze przyrządzają je ze świeżych składników, używając naturalnych przypraw i ziół. Dzięki temu każde urodziny w Restauracji Paczkowskiej zachwycą wszystkich zaproszonych gości. Smak naszych potraw zostaje zapamiętany na długo.

Paczków — kameralna miejscowość

Nasz lokal znajduje się w miejscowości Paczków. Jest to niezwykle urokliwe miejsce, które zachęca odwiedzających licznymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi.
Na uwagę zasługuje bliskość Zalewu Paczkowskiego, co nasi goście doceniają szczególnie latem. Urodziny to idealna okazja do spędzenia miłych chwil blisko natury. Paczków to także świetny plener do wykonania imponujących zdjęć urodzinowych.
Zapraszamy do Restauracji Paczkowskiej, gdzie będące tylko raz w roku urodziny można uczcić w sposób odświętny i uroczysty.

Przewiń na górę