opinia

Stypa - konsolacja

opinia

Stypa — specyficzne przyjęcie

Konsolidacja, czy inaczej stypa to spotkanie członków rodziny, przyjaciół i znajomych zmarłej osoby po jej pogrzebie. Śmierć jest przykrym wydarzeniem i samo poinformowanie krewnych o odejściu bliskiego jest bardzo trudne, a zarazem smutne.
Nie mniej jednak istnieje bardzo ciekawa tradycja - wciąż kultywowana, zapraszania uczestników ostatniego pożegnania na poczęstunek po pogrzebie. Warto w tym celu wybrać lokal, w którym cała grupa będzie mogła być na oddzielnej sali, co pozwoli na zachowanie intymności przyjęcia, jakim jest stypa. Pozwoli to na wspominanie zmarłego bez krycia łez i smutku.

Restauracja Paczkowska — wyjątkowe miejsce na niecodzienne wydarzenia

Nasza restauracja mieszcząca się w Paczkowie, oferuje swoim klientom profesjonalną organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Są wśród nich także stypy znane również jako konsolidacja.
Pracujący w naszym lokalu zespół profesjonalistów pomoże dobrze zaplanować to nietypowe spotkanie.
Mamy duże doświadczenie w kwestii konsolacji! Wszyscy nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni z faktu, że stypa odbyła się właśnie w Restauracji Paczkowskiej.

Odrębna sala, ogródek i inne udogodnienia

Najważniejszą kwestią podczas stypy jest specjalnie wydzielona dla jej uczestników sala. Restauracja Paczkowska dysponuje odrębną salą, w której goście mogą cieszyć się przebywaniem tylko i wyłącznie w gronie najbliższych członków rodziny i przyjaciół.
Dzięki temu każda stypa to możliwość niczym nieskrępowanych rozmów i szczerego wzruszenia po pogrzebie - często wypełnionego łzami.
Bierzemy pod uwagę obecność dzieci, dla których mamy specjalne krzesełka do karmienia i podstawki na duże krzesła.
Podczas styp organizowanych w ciepłych porach roku, goście mają do dyspozycji ogródek. Można w nim zjeść ciasto i spokojnie porozmawiać przy kawie czy herbacie.

Bogaty wybór dań

Aby zachować podniosły i uroczysty klimat stypy, warto zadbać o wykwintny obiad i przekąski. Kucharze Restauracji Paczkowskiej doskonale wiedzą, jak się tym zająć i przygotują dla Państwa pyszne dania.
Używamy świeżych najwyższej jakości składników oraz naturalnych przypraw, co z pewnością zachwyci wszystkich gości. Uczestnikom stypy proponujemy tradycyjny, dwudaniowy obiad, deser, zimną płytę, ciasta oraz gorące i zimne napoje.
W menu znajdują się zarówno potrawy typowe dla kuchni polskiej, jak i bardziej wyszukane, egzotyczne smaki. Każdy będzie w stanie wybrać wśród tych propozycji coś odpowiadającego wymaganiom gości.
Konsolacja spędzona przy tak smacznym jedzeniu z pewnością poprawi nastrój bliskim zmarłego i pozostanie w ich pamięci jako miłe, ostatnie pożegnanie.

Paczków — klimatyczna miejscowość

Nasz lokal znajduje się w Paczkowie — to niezwykle urokliwe miasto, które potrafi zaskoczyć każdego.
Nawet tak smutne wydarzenie, jak pogrzeb i stypa mogą być okazją do rozkoszowania się bliskością przyrody i zieleni. Warto zwrócić uwagę na Zalew Paczkowski, układ dwóch zbiorników retencyjnych.
Podsumowując - te i inne miejsca rekreacji znajdujące się w miejscowości Paczków, mogą być doskonałym miejscem do spotkań i przywołania miłych wspomnień chwil spędzonych ze zmarłą osobą.

Przewiń na górę