opinia

Pierwsza komunia święta

opinia

I Komunia dziecka — wyjątkowa chwila

Pierwsza Komunia Święta Twojego dziecka to wydarzenie szczególne!
Warto więc uczcić je w sposób wyjątkowy i niezapomniany. Po najważniejszej części tej podniosłej uroczystości, czyli Mszy Świętej w Kościele, udajemy się wraz z rodziną na wykwintne przyjęcie komunijne.
Organizacja tej jedynej i niepowtarzalnej imprezy w naszym lokalu w Paczkowie gwarantuje możliwość celebrowania Komunii w sposób należycie podkreślający jej unikalny i podniosły charakter.

Elegancka restauracja z profesjonalną obsługą na komunię

Restauracja Paczkowska to zgrany zespół profesjonalistów, którzy z niesamowitym zaangażowaniem przygotowują każde przyjęcie okolicznościowe.
Wieloletnie doświadczenie i pasja, jaką stała się dla nas organizacja tego typu imprez sprawiają, że każde przyjęcie komunijne na długo pozostaje w pamięci naszych gości. Zwracamy szczególną uwagę na indywidualne wymagania klientów, zwłaszcza tych najmłodszych, będących najważniejszymi osobami w tym jedynym w ich życiu dniu.
Pomagamy w dokładnym zaplanowaniu komunii wg. życzeń i sugestii naszych gości.

Wydzielona sala, ogródek i unikalny, komunijny wystrój

Restauracja Paczkowska zadba dla Państwa o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Pragniemy aby każdy z zaproszonych gości był pod wrażeniem tego, jak świetnie może być zorganizowana I Komunia Święta.
Dysponujemy odrębną, wydzieloną salą dla naszych klientów, co zapewnia rodzinną atmosferę i niesamowity komfort zabawy w gronie najbliższych. Zapewniamy wystrój sali dostosowany do charakteru przyjęcia okolicznościowego, jakim jest komunia dziecka.
Zmiana dekoracji wykonywana jest za każdym razem, gdy organizujemy nową imprezę okolicznościową. W naszym lokalu znajdują się krzesełka dla najmłodszych dzieci: zarówno te do karmienia niemowląt, jak i specjalne podstawki dla nieco większych szkrabów.
Restauracja Paczkowska posiada ponadto piękny ogródek. Jest to szczególnie ważne w przypadku naszych małych, pełnych energii gości. Ogród pozwala także na cieszenie się ładną pogodą podczas wspólnych rozmów oraz umożliwia wykonanie wyjątkowych, pełnych słońca i zieleni rodzinnych zdjęć z Komunii.

Bogate menu

Komunia to oczywiście przede wszystkim starannie ułożone menu.
Restauracja Paczkowska oferuje bardzo duży wybór dań, zarówno typowo tradycyjnych, jak i tych bardziej egzotycznych i wykwintnych. Z pewnością każdy będzie w stanie wybrać wśród tak bogatego menu coś, co zasmakuje gościom podczas komunii.
Nasze dania to: efektowne przystawki; uroczysty, wykwintny, dwudaniowy obiad; przepyszny deser i ciasta oraz nietuzinkowe przekąski w postaci zimnej płyty. Całości dopełnia duży wybór ciepłych i zimnych napojów.

Paczków — urokliwa miejscowość

Komunia zorganizowana w naszym lokalu posiada jeszcze jedną, ogromną zaletę. Paczków to piękna, malownicza miejscowość, leżąca w województwie opolskim.
Bliskość terenów zielonych i Zalewu Paczkowskiego nadaje każdej komunii jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Z uwagi na wiosenny czas, w jakim odbywają się tego typu przyjęcia, goście mają niepowtarzalną okazję do obcowania z naturą w tej pięknej porze roku.
Komunia zorganizowana w naszej restauracji w Paczkowie to niezwykła atmosfera uroczystości i wspomnienia, do których się tęskni.

Przewiń na górę