opinia

Chrzest Święty

opinia

Chrzciny dziecka — pierwsze w życiu doniosłe wydarzenie

Chrzest Święty to wyjątkowa uroczystość w życiu każdego małego chrześcijanina.
Warto uczcić ten piękny dzień w sposób podniosły i elegancki. Po ceremonii w Kościele, gdzie nasza pociecha zyskuje ważnych dla niej rodziców chrzestnych, przychodzi czas na miłe spotkanie w gronie rodziny. Podczas niego każdy pragnie zobaczyć odświętnie ubranego malucha, przywitać się z nim oraz wręczyć unikalny prezent z okazji chrztu.
Ten szczególny dzień zostaje upamiętniony na przepięknych zdjęciach, a całości dopełnia uroczysty obiad. Chrzciny będą miały jeszcze bardziej uroczysty charakter, jeśli impreza zostanie zorganizowana w efektownym lokalu z przepięknym wystrojem. Sala znajduje się w Paczkowie, nieopodal Nysy w powiecie Nyskim.
Restauracja Paczkowska oferuje Państwu niepowtarzalny klimat idealnie pasujący do tak szczególnego wydarzenia, jakim są chrzciny dziecka.

Restauracja Paczkowska — domowa atmosfera chrztu

Nasza restauracja znajduje się w miejscowości Paczków.
Dysponujemy odrębną, wydzieloną salą dla każdej grupy gości. Dzięki temu rodzinne spotkanie, jakim są chrzciny, zachowa swój kameralny klimat. Ma to również ogromne znaczenie w kwestii zadbania o spokój naszej pociechy, bardzo wrażliwej na nadmiar bodźców.
Posiadamy ponadto krzesełka dla dzieci w odpowiedniej ilości. Są wśród nich krzesełka do karmienia dla niemowląt oraz specjalne podstawki na duże krzesła dla starszych maluchów.
Kolejnym ważnym aspektem jest wystrój sali. Chrzciny wymagają specjalnych, subtelnych, ale eleganckich ozdób. Każde nowe przyjęcie to zmiana dekoracji naszego lokalu na odpowiadający indywidualnym wymaganiom klientów. Całości aranżacji dopełnia ogródek.
Jego dostępność jest niezwykle ważna dla wielu gości, szczególnie wiosną, latem i wczesną jesienią. Ogród, jakim dysponuje Restauracja Paczkowska, pozwala nie tylko na rozkoszowanie się piękną pogodą i zielenią wokół podczas rozmów, spożywania przekąsek i picia herbaty czy kawy, ale także umożliwia wykonanie nietuzinkowych zdjęć upamiętniających chrzest dziecka.

Duży wybór dań najwyższej jakości

Każde przyjęcie okolicznościowe to przede wszystkim starannie dobrane menu.
Restauracja Paczkowska przygotuje dla Państwa pyszne potrawy. Oferujemy zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i te bardziej wyszukane, inspirowane kulinarnym stylem z różnych zakątków świata. Nasi kucharze na Państwa życzenie przyrządzą także dania wegetariańskie. Pomagamy również w ustaleniu menu idealnego na chrzciny.
Wszyscy goście z pewnością będą zachwyceni niepowtarzalnym smakiem, świeżością i naturalnością składników każdej potrawy. Zapraszamy na smaczny, wykwintny dwudaniowy obiad, deser, ciasta, urozmaicony zimny bufet oraz napoje ciepłe i zimne.

Paczków — urocze miejsce

Nasza restauracja znajduje się w małej, urzekającej miejscowości Paczków.
Jej mieszkańcy i odwiedzający cenią sobie przede wszystkim bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych jak np. Zalew Paczkowski. Warto wybrać się tam na małą wycieczkę, szczególnie latem. Chrzest dziecka oraz spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół może być do tego świetną okazją.
Planując sesję zdjęciową z okazji chrzcin, warto wykorzystać okoliczne, zachwycające zakątki, jako cudowny plener do fotografii. Zachęcamy Państwa, aby zorganizować przyjęcie na chrzciny właśnie w Paczkowie. Z pewnością będzie to mile spędzony czas, który na długo pozostanie we wspomnieniach wszystkich zaproszonych gości.

Przewiń na górę